Hakkımızda

NOV ORGANİZASYON HAKKINDA

Nov Event olarak biz, çeşitli kurum ve kuruluşlar için yaratıcı fikirler üreterek; profesyonel anlayışla doğru zamanda, doğru yerde etkinlikler planlayan ve uygulayan bir organizasyon şirketiyiz.

Sürekli üreten genç ve dinamik kadromuzla toplantı, kongre ve kreatif ajans başlıkları altında markaların her türlü ihtiyaçlarına yönelik stratejiler belirliyor, çözümler üretiyoruz. Farklı görsel yaratıcılığa sahip, en yeni çözümleri uygulamaya geçiren uzman Nov Organizasyon profesyonelleri olarak, etkinlik yönetimi ve organizasyon ihtiyaçlarınız için eksiksiz hizmet vererek, kurumsal kimliğinize değer katmayı hedefliyoruz. Bayi Toplantıları, Eğitim ve Motivasyon Toplantıları,-Konferans, Seminer ve Workshoplar, Açılış Etkinlikleri, Takım Ruhu & Motivasyon Aktiviteleri, Lansman Etkinlikleri, Gala Geceleri ve Şirket Yemekleri, Kurumsal Davetler ve Kokteyl Organizasyonları, Yurtdışı Kurumsal Geziler ve Personel Teşvik Gezileri, kurumsal etkinlik yönetimleriniz hedef ve stratejileriniz doğrultusunda planlanarak, uygulamaya geçiriliyor

Bizim için doğru hazırlanmış ve uygulanmış her işin, kurumların ve markaların değerine değer kattığına inanırız. Daima yenilikçi olmanın yanında bizi biz yapan değerlerimizden taviz vermeden evrensel kalite standartlarında işler ortaya koyuyoruz.

Tüm organizasyonları kendi eğitimli ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla planlayarak, müşterilerimize tam, eksiksiz ve dünya standartlarında bir hizmet vermeyi hedefliyoruz. Ulusal ve uluslararası birçok referansımızla sektörün lider firmalarından olmaya devam edeceğiz.

Nov Organizasyon

İnovatif
Çözümler İçin