Neler Yaparız

Neler
Yaparız

Genç ve dinamik kadromuzla Toplantı ve Kongre, Kiralama Hizmeti başlıkları altına topladığımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak, etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştiriyoruz.

Toplantı ve Kongre

Nov Organizasyon olarak, profesyonellik, motivasyon ve performansın, müşteri memnuniyeti için anahtar rol oynadığını biliyoruz. Biz, her müşterinin farklı ihtiyaçları olduğu bilinci ile etkinlik yelpazesinin tüm unsurlarını kullanıyor ve her farklı etkinlik için içerik ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Maliyet tasarrufunu en üst düzeye çıkarıp marka bilincine odaklanarak riski en aza indiriyoruz. Doğru bütçe ile doğru çözümler üreterek müşterilerimiz ile yakın işbirliği içinde, onların ideallerini ve ihtiyaçlarını anlamak için çalışıyoruz. Etkinliklerinizi doğaya, çevreye ve sosyal etik kurallara uygun, hedeflerinize paralel bir şekilde ve tam bir bağlılıkla yürütüyoruz.
 Panel
 Konferans
 Basın Toplantıları
 Kongre
 Seminer
 Bayii Toplantıları
 Bölge Toplantıları

Etkinlik Yönetimi

Etkinlik yönetiminde temel yaklaşım, heyecan ve üretkenlik unsurunu daima ön planda tutmaktır. Bu bilinçle hayal gücünün sınırlarını zorlayarak özenli ve özgün projelere imza atıyoruz. Özel günlerin hedefine uygun olarak sonuçlandırılması ve marka değerinize paralel organizasyonlarla farkınızı ve farkımızı ortaya koymayı planlıyoruz.
 Lansman
 Açılış
 Davet
 Etkinlik Konsept Tasarımı
 Konser
 Prodüksiyon
 Müzik Oyunları
 Işık ve Görsel Showlar

Kiralama Hizmeti

Yaptığımız organizasyonların dışında; özel günler, açılış, toplantı, lansman ve yemekli organizasyonlarınızda ihtiyacınız olan malzemelerin tedariğini sağlayarak, etkinliğiniz için kiralama hizmeti sunuyoruz.
Kiralama hizmeti sunduğumuz ürünler:
 Porselen Tabak
 Çatal
 Cam Bardak